4462 Videocollectie Rinus van Schie
Inventaris
Videobanden

3-0002 Hydrohamer
Datering:
1983-1987
Beschrijving:
Promotiefilm voor het gebruik van de hydrohamer: een nieuw elektronisch aangestuurde hydraulische heimachine. Een animatie laat de werking van de machine zien. Medewerkers van het bedrijf Foxdrill gebruiken de hydrohamer voor hun werkzaamheden voor de bouw van een olieboorplatform op zee. Constructie en aansturing van de hydrohamer. Tekst in beeld: "waarborg voor intelligent heien".
Vervaardiger:
Rinus van Schie
Producent:
Rinus van Schie Videoproduktie
Tijdsduur:
00:05:38
Geluid:
Zonder geluid
Auteursrechthebbende:
Schie, R. van - (Rinus)
Uitleg auteursrechten:
U mag het werk zonder toestemming van de auteursrechthebbende kopiƫren, distribueren, vertonen, opvoeren, van het werk afgeleid materiaal maken alsmede gebruiken voor commerciƫle doeleinden, maar uitsluitend als de maker van het werk wordt vermeld. CC-BY-4.0 licentieDisclaimer
Bronvermelding: Gelders Archief: [toegangsnummer] - [inventarisnummer], [indien bekend: naam maker/fotograaf], CC-BY-4.0 licentie.
Bronvermelding: Gelders Archief: [toegangsnummer] - [inventarisnummer], [indien bekend: naam maker/fotograaf], CC-BY-4.0 licentie.
Nummer:
4462 - 3-0002
Ga naar dit stuk:
laatste wijziging 23-09-2024
1 gedigitaliseerd