Algemeen directeur Fred van Kan blogt:
Vorig jaar, op 11 november, startte de bouw van het nieuwe Gelders Archief aan de Westervoortsedijk in Arnhem. Inmiddels is begonnen met de vloer van de eerste verdieping. De bouw ligt goed op schema!
Gisteren bracht een delegatie van het Archief een bezoek aan de fabrikant van onze stellingen, BOMEFA in Kampen. Het was boeiend om te zien hoe uit een rol staal heuse stellingplanken worden gefabriceerd en vervolgens van de juiste kleur worden voorzien. Voor een deel is dat een geautomatiseerd proces, maar het is óók een proces dat om vakkundigheid vraagt.
Lees verder . . . .
Wanneer alles volgens planning verloopt betrekken we in 2013 ons nieuwe pand aan de Westervoortsedijk.
Tot die tijd zijn bezoekers welkom op ons huidige adres aan de Markt in Arnhem.
Eerdaags is via de website meer informatie over de nieuwbouw te zien en te lezen.
Geachte lezer.
Goed te horen dat de bouw van het nieuwe archief goed vordert.
mijn vrouw en ik komen op dinsdag 11 september van dit jaar naar Uw archief voor onderzoek en ook om veel akten te kopiëren uit de DTB boeken. Waar kan dat nu gebeuren. In het oude gebouw of het nieuwe ?
Wij wonen in Zuid-Frankrijk, dus een behoorlijk eind van Arnhem af.
Gaarne uw reactie alstublieft.
André Penders.